Posts tagged ‘Pablo Ramirez’

12 febrer 2017

Disputada la 5a cursa per muntanya El Camí dels Bandolers a Senija

correrxmuntanya

Resultats de les proves:

25K
MAS: 1. Pablo RAMIREZ MULET () 2:19:25; 2. Josue ARAN GARCIA (IRun Calp) 2:20:09; 3. Roi GARCIA IZQUIERDO (Superatesport.com) 2:22:42
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Atl. Dianium) 2:49:43; 2. Encarna FERNANDEZ GALDON () 3:06:10; 3. Elisa GARCIA CORCOLES (Atl. Dianium) 3:08:44
TOTAL: 129

15K
MAS: 1. Vicente LLORCA CLIMENT (C.Exc. Finestrat “El Portell”) 1:11:52; 2. Ander MUÑOZ VITORIA (Triatló Gandia) 1:15:03; 3. Hector VENGUT (Ginestar Atl. Benissa) 1:15:55
FEM: 1. Antonia VALERO SIGNES (GEG) 1:35:55; 2. Raquel RONDA IVARS (CEM Benissa Bandido Tr) 1:39:48; 3. Rosa Maria LARA FELIU () 1:43:54
TOTAL: 121
CLASSIFICACIO: mychip

Anuncis
3 Mai 2015

Pablo Ramírez i Yolanda Valiente guanyen la desena Marató per Muntanya de la Marina Alta

00

foto: Santi Arlandis Ivars

RESULTATS
MAS: 1. Pablo RAMIREZ MULET (Esports Colau) 3:51:40; 2. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau) 3:58:31; 3. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 4:04:43
FEM: 1. Yolanda VALIENTE CABALLERO (Atl. Petrer Running Cid) 4:51:48; 2. Encarna CARDONA GOMEZ (Dianium Tururac) 5:41:28; 3. Karol ESTALRICH VERDU () 6:15:35
TOTAL: 105
CLASSIFICACIO: mychip.es

4 febrer 2015

Isabel Bernal i Pablo Ramírez guanyen a Pedreguer

Isabel Bernal

Este cap de setmana s’ha disputat a Pedreguer la tercera edició de la Mitja Marató “Ocaive”, amb un circuit de 21 kms i 1.160 m+ de desnivell incloent ascensió al Castell d’Aixa (607m). Victòries per a Isabel Bernal i Pablo Ramírez.

RESULTATS
MAS: 1. Pablo RAMIREZ MULET (Cametes Spat) 1:52:36; 2. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau) 2:01:28; 3. David GIMENO SALA (SMCA Bèrnia) 2:04:35
FEM: 1. Isabel BERNAL MONTESINOS () 2:37:30; 2. Encarna CARDONA GOMEZ (Dianium) 2:41:35; 3. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:43:18
TOTAL: 167
CLASSIFICACIO: somesport.org

2 Desembre 2014

Oliva Trail baix la pluja

correrxmuntanya

Difícils condicions per a córrer, però es va disputar una edició més d’esta cursa per muntanya a La Safor.

MAS: 1. Pablo RAMIREZ MULET (Atl. Cametes Pedreguer) 1:57:19; 2. Alejandro SAMPER JARA (Futvoley Tri-running) 2:05:47; 3. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau) 2:05;49
FEM: 1. Natalia BLASCO LOPEZ (CC El Garbí) 2:49:13; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER (Pequeña Saltamontes) 2:49:49; 3. Marina CABANILLES SIGNES () 2:50:40
TOTAL: 179
CLASSIFICACIO: mychip.es