Gilet rep estreles del trail per la desena Volta al Terme

Ragna Debats, foto: Vicente Purificación Mañes

Com cada 9 d’octubre, siga el dia de la setmana que siga, es disputa a Gilet la seua Volta al Terme. Enguany amb motiu del desé aniversari el llistat de convidats d’elit ha sigut més llarga. Als habituals com Luis A. Hernando o Miguel Caballero s’han afegit la parella formada per Ragna Debats i Pere Aurell (aquest últim baixa per lesió), tots ells internacionals amb títols mundials i europeus de diverses federacions. La Campiona autonòmica Rosa Mª Lara també ha estat de la partida.

Resultats:

🏁 21K/1325+

🥇Miguel CABALLERO ORTEGA (Adidas) 1:51:55
🥈Adrián IVARS IVARS (Kamikazes Gang) 1:53:09
🥉José Luís FELIS BLASCO (Mur i Castell Tuga) 1:54:47

🥇Ragna DEBATS (Merrell) 2:14:55
🥈Rosa Mª LARA FELIU (Lurbel) 2:15:44
🥉Melisa GALI FRANCISCO (C.D. Metaesport) 2:26:58

Total: 258

🏁 11K/525+

🥇Francesc CABRERO BOLOS (TriPuçol) 0:52:02
🥈Mauri FERNANDEZ GIMENEZ (RJ Team) 0:53:52
🥉Roberto BENAVENT (HCB Entrenamiento) 0:54:25

🥇Verónica E. QUIGUANGO NAVARRO (C.D. Metaesport) 1:10:28
🥈Carolina MEDINA (Xocainet) 1:10:57
🥉Ana CARRIO (Corremón) 1:12:32

Total: 274

Classificació: toprun.es

1 1:51:55 308 MIGUEL CABALLERO ORTEGA M 1 21K-Senior M ADIDAS 5:25 2 1:53:09 240 ADRIAN IVARS IVARS M 2 21K-Senior M KAMIKAZES GANG 5:29 3 1:54:47 301 JOSE LUIS FELIS BLASCO M 3 21K-Senior M MUR I CASTELL-TUGA 5:34 4 1:59:20 223 PEPELU BALLESTER GOMEZ M 1 21K-Veterano A M MUR I CASTELL-TUGA 5:47 5 2:02:33 309 JORGE CLAVEL TORRES M 4 21K-Senior M ALEX CAMPOS TEAM 5:56 6 2:04:20 70 RUBEN SANCHEZ VERDEGUER M 2 21K-Veterano A M GREEN POWER SPORTS TEAM 6:02 7 2:05:32 14 ALBERTO ZAHONERO MORENO M 3 21K-Veterano A M CORRE I CANYA 6:05 8 2:06:32 260 ABDERRAHIM HANZAZE M 5 21K-Senior M C.A. CREVILLENTE 6:08 9 2:08:25 294 JOSE ANTONIO ALGUETA MARIN M 4 21K-Veterano A M ASAMUN 6:14 10 2:11:35 25 JOSEP GIMENO ROCAFORT M 6 21K-Senior M HCB ENTRENAMIENTO PERSONAL 6:23 11 2:14:07 69 ADOLFO MARTI COMPAÑ M 7 21K-Senior M BCS TRAIL UXO 6:30 12 2:14:55 311 RAGNA DEBATS F 1 21K-Veterano A F MERRELL 6:32 13 2:15:06 192 DAVID ULLOA MARTINEZ M 8 21K-Senior M TRAIL MORVEDRE 6:33 14 2:15:32 157 EMILIO SANCHEZ GARCIA-CASARRUBIOS M 5 21K-Veterano A M TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL 6:34 15 2:15:44 239 ROSA MARIA LARA FELIU F 1 21K-Senior F LIKE SPORT LURBEL 6:35 16 2:17:03 21 JORGE NIETO LOPEZ M 6 21K-Veterano A M COR I MUNTANYA PUCOL 6:39 17 2:17:20 254 VICTOR FALCON GONZALEZ M 1 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 6:40 18 2:17:45 225 ALEJANDRO JUAREZ GOMEZ M 9 21K-Senior M C.E. OUTDOOR NATURA MONCADA 6:41 19 2:19:45 11 ALEJANDRO MAIQUES TOMAS M 7 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 6:47 20 2:20:28 119 JUAN MANUEL MARTINEZ CARLES M 8 21K-Veterano A M MUR I CASTELL-TUGA 6:49 21 2:22:03 276 VICENTE LLORENS GRAU M 10 21K-Senior M TRAIL MORVEDRE 6:53 22 2:22:14 183 JUAN CARLOS ALCANTARA AGUDO M 9 21K-Veterano A M NODUS TEAM 6:54 23 2:23:16 284 JORGE RUEDA RIOS M 11 21K-Senior M ALEX CAMPOS TEAM 6:57 24 2:23:25 24 JUAN SANCHEZ LOPEZ M 2 21K-Veterano B M TRAIL MORVEDRE 6:57 25 2:23:26 810 SANTIAGO CARNERO BADENES M 12 21K-Senior M TRAIL MORVEDRE 6:57 26 2:24:03 45 JOSE SALVADOR VALIENTE MUÑOZ M 10 21K-Veterano A M GRANERES TRAIL 6:59 27 2:24:29 66 ELADIO GIRON GARCIA M 3 21K-Veterano B M TRAIL MORVEDRE 7:00 28 2:25:07 83 LUIS RODRIGUEZ RODRIGUEZ M 11 21K-Veterano A M BCS TRAIL D’UIXO 7:02 29 2:26:58 305 MELISA GALI FRANCISCO F 2 21K-Senior F CD METAESPORT RIBA-ROJA DEL TURIA 7:08 30 2:27:27 68 ANTONIO PERTEGAZ BENAJAS M 12 21K-Veterano A M MPH-SEGORSPORT 7:09 31 2:27:54 151 BOSCO NAVARRO LOPEZ M 13 21K-Veterano A M REFINERIA CASTELLON 7:10 32 2:29:06 47 PAU VALERO BAYARRI M 13 21K-Senior M INDEPENDIENTE 7:14 33 2:30:11 127 CHRISTIAN PRATS GARCIA M 14 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 7:17 34 2:32:18 144 JAVIER LLOPIS AJADO M 14 21K-Senior M C.A. SALTAMONTES 7:23 35 2:33:15 184 ANTONIO MARTINEZ MARTINEZ M 15 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 7:26 36 2:33:25 257 NACHO AZNAR M 16 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 7:26 37 2:34:17 244 PACO GORRIZ RODRIGUEZ M 15 21K-Senior M CLUB XTREM ALMENARA 7:29 38 2:34:28 290 CESAR BLANCH JURADO M 17 21K-Veterano A M ISD 7:29 39 2:35:43 186 ANTONIO TEVA M 18 21K-Veterano A M C.E. POBLA 7:33 40 2:36:03 209 SERGIO MATEO SALINAS M 19 21K-Veterano A M C.A. LA VALL DE SEGO 7:34 41 2:36:12 295 MARISA VILLAGRASA BLANCO F 2 21K-Veterano A F TRAIL MORVEDRE 7:34 42 2:36:34 279 JERONIMO MARTINEZ M 20 21K-Veterano A M MUR I CASTELL-TUGA 7:36 43 2:36:42 33 MOISES DOMINGO NAVARRO M 21 21K-Veterano A M CASTELL DE SERRA 7:36 44 2:37:07 43 ALBERTO TORRES MARTINEZ M 22 21K-Veterano A M CDME BURJARUNNERS TRAIL 7:37 45 2:37:38 143 ADOLF MARCO MOLES M 23 21K-Veterano A M CEM ALQUERIES RUNNING 7:39 46 2:38:30 100 JOSE BLANCO LOPEZ M 16 21K-Senior M TRAIL MORVEDRE 7:41 47 2:39:16 218 TEO BORRAS BORRAS M 24 21K-Veterano A M CA LA VALL DE SEGO 7:43 48 2:39:28 272 GUSTAVO CEJUDO GUTIERREZ M 25 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 7:44 49 2:41:03 19 JESUS MOYA JIMENEZ M 26 21K-Veterano A M TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL 7:49 50 2:41:57 215 DAVID OLMOS CORRAL M 27 21K-Veterano A M MANGANTES SPORTS CLUB 7:51 51 2:42:04 111 SERGIO GOMEZ RODRIGUEZ M 17 21K-Senior M INDEPENDIENTE 7:52 52 2:42:10 10 JOSE LUIS GARCIA SOTO M 28 21K-Veterano A M CLUB DEPORTIVO CAMP DE MORVEDRE 7:52 53 2:42:30 152 DAVID AZNAR BARRACHINA M 18 21K-Senior M INDEPENDIENTE 7:53 54 2:43:00 180 SERGIO PEREZ ENGUIX M 29 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 7:54 55 2:43:30 121 ENRIQUE GALLEN ALARCON M 19 21K-Senior M C.D. MONTAÑA Y ESCALADA REFINERIA CASTELLON 7:56 56 2:43:47 267 HIGINIO HERRERO GUAITA M 4 21K-Veterano B M C.A. LA VALL DE SEGO 7:57 57 2:44:28 1 LUIS ALBERTO HERNANDO ALZAGA M 30 21K-Veterano A M ADIDAS TERREX 7:59 58 2:44:36 307 JUAN MARIA JIMENEZ LLORENS M 20 21K-Senior M GREEN POWER SPORTS TEAM 7:59 59 2:45:01 278 VICENTE JOSE MARCO MONSORIU M 31 21K-Veterano A M TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL 8:00 60 2:45:12 129 MARTA GOMEZ MONZON F 3 21K-Senior F INDEPENDIENTE 8:01 61 2:45:24 537 LUIS PIQUER ESTEVE M 5 21K-Veterano B M COMUNIDAD GILET 8:01 62 2:45:49 107 CARLOS HORCAJADA DIAZ M 32 21K-Veterano A M TRAIL SERRA VERNISSA 8:02 63 2:46:33 5 JUAN CARLOS MINGARRO RODRIGO M 21 21K-Senior M INDEPENDIENTE 8:05 64 2:46:44 197 JOSE ANGEL CERVANTES GARCIA M 33 21K-Veterano A M KOMANDO TRAIL 8:05 65 2:47:10 150 CARLOS ORTIN MARTINEZ M 22 21K-Senior M GREEN POWER SPORTS TEAM 8:06 66 2:48:22 6 BENJAMIN ELCHE MARTINEZ M 34 21K-Veterano A M STEELRUNNERS 8:10 67 2:48:57 4 CRISTIAN CAMACHO PEREZ M 23 21K-Senior M TRIATLO XILXES 8:12 68 2:49:02 314 MANUEL CUAJARES GUMBAU M 24 21K-Senior M HCB ENTRENAMIENTO PERSONAL 8:12 69 2:49:05 258 JAVIER SARIO GONZALEZ M 25 21K-Senior M INDEPENDIENTE 8:12 70 2:49:11 241 SANTIAGO SAN JUAN ALARMA M 6 21K-Veterano B M C.D. NOLIMITS TRI-TRAIL TEAM 8:12 71 2:49:14 270 CARLOS SANCHEZ GIMENO M 35 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 8:12 72 2:49:27 56 ANA Mª NAVARRO IGLESIAS F 4 21K-Senior F INDEPENDIENTE 8:13 73 2:49:27 280 SERGIO ANDRES GARCIA M 26 21K-Senior M INDEPENDIENTE 8:13 74 2:49:53 12 INMA ENCARNACION PRATS F 3 21K-Veterano A F GREEN POWER SPORTS TEAM 8:14 75 2:49:56 234 RICHARD MARTINEZ ROS M 27 21K-Senior M INDEPENDIENTE 8:14 76 2:50:04 116 VICENTE VICENT PALANCA M 36 21K-Veterano A M C.A. NOULAS 8:15 77 2:52:07 202 MIGUEL PARIS TUREGANO M 37 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 8:21 78 2:52:07 203 SERGIO PARIS SANCHEZ M 28 21K-Senior M THE KENYAN URBAN WAY 8:21 79 2:52:09 306 MARISA CATALAN F 5 21K-Senior F GATOVA TRAIL 8:21 80 2:52:15 145 ANDRES RUIZ BENEDICTO M 38 21K-Veterano A M CASTELL DE SERRA 8:21 81 2:53:32 114 ALICIA CHAVELI PERIS F 4 21K-Veterano A F SOCIETAT ALZIRENYA DE MUNTANYERS 8:25 82 2:53:34 95 JESUS VICENTE PELECHA FERNANDEZ M 39 21K-Veterano A M FRACASO TRAIL 8:25 83 2:53:51 50 ANTONIO LOPEZ RUIZ M 40 21K-Veterano A M CLINIC FOOT 8:26 84 2:54:29 253 JORGE SUAY VICENTE M 41 21K-Veterano A M CORREMON TRAIL 8:28 85 2:55:08 133 GEMA GARRIDO BELEÑA F 6 21K-Senior F PATERNA RUNNERS CLUB 8:30 86 2:55:15 214 VICENTE CASANOVA GARRIDO M 42 21K-Veterano A M CLUB MANGANTES TEAM 8:30 87 2:55:47 271 JULIAN SANCHEZ ROMERO M 43 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 8:31 88 2:56:02 287 EUGENIO SORIANO GARCES M 7 21K-Veterano B M C.A. LA VALL DE SEGO 8:32 89 2:56:30 207 VICENT MONTAÑANA GOMEZ M 44 21K-Veterano A M C.A. LA VALL DE SEGO 8:34 90 2:56:37 176 ELENA MIHAI F 5 21K-Veterano A F CLUB XTREM ALMENARA 8:34 91 2:56:38 285 PILAR HERNANDEZ ISACH F 7 21K-Senior F C.A CALAMARDO 8:34 92 2:57:00 41 ADELA CAMPS FONTESTAD F 8 21K-Senior F CLUB ESPORTIU COR I MUNTANYA PUCOL 8:35 93 2:57:01 93 JOSE LUIS CABELLO GARCIA M 29 21K-Senior M C.E. RUNNERS RIO TURIA 8:35 94 2:57:47 288 FRANCISCO JAVIER LOPEZ MAS M 45 21K-Veterano A M BENI-CORRE POC A POC 8:37 95 2:58:36 63 RAFA CARRETERO LLUCH M 46 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 8:40 96 2:58:36 87 DANIEL CORTES OCANA M 47 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 8:40 97 2:58:48 229 JAVIER GARCIA MARTINEZ M 30 21K-Senior M SOM PASSATGE 8:40 98 2:59:11 165 TONI MORAGA TORTOSA M 48 21K-Veterano A M CLUB XTREM ALMENARA 8:41 99 2:59:15 34 NACHO HERNANDO RODRIGUEZ M 49 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 8:42 100 3:00:02 97 ANTONIO PICON ARJONA M 50 21K-Veterano A M C.A. PUCOL 8:44 101 3:00:05 124 MARIA GONZALEZ MACIAN F 9 21K-Senior F TRAIL MORVEDRE 8:44 102 3:00:08 22 JORGE TORTAJADA BORRAS M 51 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 8:44 103 3:00:42 146 JOSE MANUEL BORT BROCH M 52 21K-Veterano A M C. E. M ALQUERIES RUNNING 8:46 104 3:00:58 299 JOSE LOPEZ LOPEZ M 8 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 8:47 105 3:01:01 99 RAFAEL COTINO BONDIA M 9 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 8:47 106 3:01:01 297 RAFA MONTERO ROMERO M 10 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 8:47 107 3:01:10 26 JAVIER GIMENO SEBASTIA M 31 21K-Senior M COR I MUNTANYA PUCOL 8:47 108 3:01:17 298 ANTONIO IBAÑEZ ESCRIBA M 53 21K-Veterano A M C.A. L´ELIANA RUNNING 8:48 109 3:02:03 213 GERARD FORMENT LLUSAR M 54 21K-Veterano A M CLUB XTREM ALMENARA 8:50 110 3:02:16 125 JUAN CARLOS BALAGUER MESON M 11 21K-Veterano B M ATLETISME SAGUNT 8:50 111 3:02:51 61 JOSE ROYA PLA LLIDO M 32 21K-Senior M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING 8:52 112 3:04:28 235 JULIO MANUEL MIRALLES MARTINEZ M 12 21K-Veterano B M SOM PASSATGE 8:57 113 3:04:57 217 CARLOS VERDUCH ZANON M 33 21K-Senior M CLUB ATLETISMO CHESTE 8:58 114 3:05:43 238 JUAN ANTONIO DIAZ GOMEZ M 55 21K-Veterano A M TOSTPELATRAIL 9:00 115 3:05:47 200 JOAQUIN SOTO CARCELLER M 34 21K-Senior M URBAN RUN ADDICTION 9:01 116 3:06:32 283 JOSE ANTONIO ASENSIO LOPEZ M 56 21K-Veterano A M CORREMON TRAIL 9:03 117 3:07:21 268 JUAN JOSE EDO PALLARES M 57 21K-Veterano A M ARTANA AMUNT I AVALL 9:05 118 3:07:22 266 JORGE LLIDO CATRET M 35 21K-Senior M LOQUETS DEL COLLAO 9:05 119 3:07:45 237 JORGE SORIANO TORMO M 58 21K-Veterano A M COLLA EL PAROTET 9:06 120 3:07:59 251 MANUEL CONCHILLA CERDA M 36 21K-Senior M INDEPENDIENTE 9:07 121 3:08:03 3 NOELIA ROYO TORRECILLAS F 6 21K-Veterano A F INDEPENDIENTE 9:07 122 3:08:03 172 ANA DE LA HOZ IOSZPE F 10 21K-Senior F CD MUNT.I ESCALADA CASTELL DE SERRA 9:07 123 3:08:10 193 LUCIA FELGUERA GOMEZ F 11 21K-Senior F CAP I CAMES TRAIL RUNNING 9:08 124 3:08:11 204 DANI REGAL REGO M 59 21K-Veterano A M GREEN POWER SPORTS TEAM 9:08 125 3:09:28 130 JAVIER SOMAVILLA GUTIERREZ M 13 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 9:11 126 3:09:46 198 ANABEL MORALES MORENO F 7 21K-Veterano A F CORREMON TRAIL 9:12 127 3:09:47 57 HECTOR TOMAS LOPEZ M 60 21K-Veterano A M CORREMON TRAIL 9:12 128 3:09:57 155 RUT REOLID F 12 21K-Senior F TOT A TALL 9:13 129 3:09:58 156 JUAN TRAVER M 37 21K-Senior M TOT A TALL 9:13 130 3:10:33 208 MARIA FERNANDEZ GIMENEZ F 13 21K-Senior F C.A. LA VALL DE SEGO 9:15 131 3:11:40 82 QUIQUE ANDREU GARRIGA M 61 21K-Veterano A M C.A. AVAPACE CORRE 9:18 132 3:12:07 58 CLAUDIA RIBELLES GALIANA F 14 21K-Senior F INDEPENDIENTE 9:19 133 3:12:33 89 MIGUEL NAVARRO MORENO M 62 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:20 134 3:12:49 120 MAR GARCIA CALVO F 8 21K-Veterano A F INDEPENDIENTE 9:21 135 3:13:18 167 JAVIER SAN JUAN ALARMA M 14 21K-Veterano B M SOM PASSATGE 9:23 136 3:13:40 313 REBECCA PHIPPS F 1 21K-Veterano B F ATLETISME SAGUNT 9:24 137 3:13:43 7 JOSE GIL MARTINEZ M 63 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:24 138 3:13:55 199 JUAN NAVARRO NAVARRO M 64 21K-Veterano A M CLUB CASTELL DE SERRA 9:24 139 3:14:48 221 PILAR HOLGADO ROMO F 9 21K-Veterano A F INDEPENDIENTE 9:27 140 3:15:03 53 RAUL GUTIERREZ GIL M 65 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:28 141 3:15:56 31 JOSE ESCRICH ROIG M 66 21K-Veterano A M CAP I CAMES TRAIL RUNNING 9:30 142 3:15:56 274 EMILIO RUIZ M 67 21K-Veterano A M OBJETIVO FINISH 9:30 143 3:16:14 23 MARIA AMPARO ALFONSO FLORES F 15 21K-Senior F INDEPENDIENTE 9:31 144 3:16:37 94 JOSE ANDRES GARCIA FOS M 68 21K-Veterano A M GREEN POWER SPORTS TEAM 9:32 145 3:16:50 289 FRANCISCO VIDAL ROMERO M 69 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:33 146 3:17:08 75 FELIPE SANSALONI DONAIRE M 70 21K-Veterano A M GREEN POWER SPORTS TEAM 9:34 147 3:17:20 20 NELO MESEGUER COSTA M 71 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:34 148 3:17:47 29 JAVIER SANCHEZ ROBRES M 72 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 9:36 149 3:18:12 245 PACO ADSUARA MONZONIS M 73 21K-Veterano A M BCS 9:37 150 3:18:36 159 ALEX MOCHOLI M 38 21K-Senior M GREEN POWER SPORTS TEAM 9:38 151 3:18:38 210 LAURA MIRASOL SOLANA F 16 21K-Senior F CORREMON TRAIL 9:38 152 3:18:41 37 MIGUEL HERAS GUMBAU M 74 21K-Veterano A M ATLETISME SAGUNT 9:38 153 3:19:55 51 FRANCISCO BUEDO RODRIGUEZ M 75 21K-Veterano A M TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL 9:42 154 3:20:01 262 BORJA TORRES MAGRO M 39 21K-Senior M INDEPENDIENTE 9:42 155 3:20:02 264 ABEL ESTEVE VANACLOIG M 40 21K-Senior M INDEPENDIENTE 9:42 156 3:20:03 162 VICENTE CABRERA PAUS M 15 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 9:42 157 3:20:08 224 ESTRELLA ESCRIG F 10 21K-Veterano A F INDEPENDIENTE 9:42 158 3:20:12 232 ADOLFO RUIZ SANCHEZ M 16 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 9:43 159 3:20:21 188 CARLES SANCHO MARTINEZ M 41 21K-Senior M CDME BURJARUNNERS TRAIL 9:43 160 3:20:38 9 UNAI ARAKAMA M 76 21K-Veterano A M CD CAMP DE MORVEDRE 9:44 161 3:20:49 115 ILDEFONSO AYALA MINGOL M 77 21K-Veterano A M SOCIETAT ALZIRENYA DE MUNTANYERS 9:44 162 3:20:52 286 VICTOR CUBAS MARTINEZ M 42 21K-Senior M SANUS VITAE TEAM 9:45 163 3:20:55 147 CARMEN DIAZ SORIA F 11 21K-Veterano A F TRAIL MORVEDRE 9:45 164 3:21:50 17 JAVIER SELLES TORREJON M 78 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 9:47 165 3:22:30 90 MIGUEL ANGEL BELENGUER ESTEVE M 79 21K-Veterano A M SOM PASSATGE 9:49 166 3:22:49 64 RAMON GONZALEZ GONZALEZ M 17 21K-Veterano B M RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA 9:50 167 3:22:49 85 VICENTE OLMOS MENGOD M 80 21K-Veterano A M RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA 9:50 168 3:22:52 105 RAQUEL RODRIGUEZ PELAEZ F 12 21K-Veterano A F TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 9:50 169 3:22:56 80 RAMON BARAT M 81 21K-Veterano A M SALESIANOS SAN ANTONIO ABAD 9:51 170 3:23:07 160 VALENTIN MANZANO M 82 21K-Veterano A M C.C. LA RABOSA MUNTANYA 9:51 171 3:23:18 30 ROSA AZOR LOZANO F 17 21K-Senior F CAP I CAMES TRAIL RUNNING 9:52 172 3:25:50 62 IUSTINIAN DUMITRESCU M 43 21K-Senior M DEPORTIVO RUNNING CABANES 9:59 173 3:25:50 163 JUAN ARBOLEDAS CES M 18 21K-Veterano B M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 9:59 174 3:26:33 154 MARCOS MUÑOZ VALDELVIRA M 83 21K-Veterano A M GREEN POWER SPORTS TEAM 10:01 175 3:27:05 28 AZUCENA CASTAÑEDA PALACIN F 18 21K-Senior F INDEPENDIENTE 10:03 176 3:27:20 103 VICTOR BLAY MARTINEZ M 44 21K-Senior M REFORMES GIL-BLAY TRAIL 10:03 177 3:27:21 243 JACOB MARMOL CASTILLO M 84 21K-Veterano A M C.A. VILAMARXANT 10:03 178 3:27:45 205 MARIA JESUS GARCIA MANRIQUE F 19 21K-Senior F CORREMON TRAIL 10:05 179 3:27:52 182 DANIEL HUERTAS PEREZ M 85 21K-Veterano A M CLUB ATLETISME PUCOL 10:05 180 3:27:59 185 GREGORIO RODRIGUEZ M 19 21K-Veterano B M C.D.MUNT.I ESCALADA CASTELL DE SERRA 10:05 181 3:28:11 15 AGUSTIN GARCIA M 86 21K-Veterano A M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING 10:06 182 3:29:39 211 LAURA SEGARRA VELASCO F 13 21K-Veterano A F CA LA VALL DE SEGO 10:10 183 3:29:39 803 ANTONIO MARTI RIBELLES M 20 21K-Veterano B M VALL DE SEGO 10:10 184 3:30:34 291 JAVIER LOPEZ IBORRA M 87 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:13 185 3:32:42 131 RAUL GAVIN DORAL M 21 21K-Veterano B M AZORIN 10:19 186 3:32:42 132 GUADALUPE GALIANO RODRIGUEZ F 2 21K-Veterano B F AZORIN 10:19 187 3:32:47 32 IGNACIO GARCIA GONZALEZ M 88 21K-Veterano A M TRAIL MORVEDRE 10:19 188 3:33:07 222 JUAN MONLEON VALERO M 89 21K-Veterano A M 5DEDOS VALENCIA 10:20 189 3:34:00 281 DANIEL MORTE GARCIA M 45 21K-Senior M INDEPENDIENTE 10:23 190 3:34:00 282 DAVID RUA AGUADO M 90 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:23 191 3:34:48 134 MARIA FAUSTO JATIVA F 14 21K-Veterano A F TORTIGUITASTRAILRUNINGCASTELLON 10:25 192 3:34:53 173 NACHO SOLAZ SORIANO M 91 21K-Veterano A M CD MUNT.I ESCALADA CASTELL DE SERRA 10:25 193 3:35:03 195 DAMIAN MONEDERO M 92 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:26 194 3:35:08 206 NAXO ESTRUELLS MONEDERO M 93 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:26 195 3:35:16 52 LUCIA HIPOLITO CUBEDO F 20 21K-Senior F SOM PASSATGE 10:26 196 3:35:17 122 ANTONIO LOPEZ CHULIA M 22 21K-Veterano B M SOM PASSATGE 10:27 197 3:36:13 277 CARLOS CANO CANO M 94 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:29 198 3:36:33 42 SANTIAGO MANZANO TORIJAS M 46 21K-Senior M C.D. NOLIMITS TRI-TRAIL TEAM 10:30 199 3:36:51 38 PABLO LOPEZ LLUCH M 95 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 10:31 200 3:36:58 259 JOSE MIGUEL NAVARRETE COLL M 96 21K-Veterano A M CAP I CAMES TRAIL RUNNING 10:31 201 3:37:03 44 VICENTE VALERO RUFA M 97 21K-Veterano A M GRANERES TRAIL 10:32 202 3:37:04 273 BARTOLOME BAENA M 47 21K-Senior M COR I MUNTANYA 10:32 203 3:37:06 252 JUAN SENEN SANCHEZ ADSUARA M 23 21K-Veterano B M ALGIMIA-RUNNING 10:32 204 3:37:39 312 IVAN MARTINEZ COSTALES M 98 21K-Veterano A M COR I MUNTANYA PUCOL 10:33 205 3:39:05 263 CRISTINA CARNICER ALCON F 3 21K-Veterano B F AD. MAESTRAZGO 10:38 206 3:42:22 275 DANI MATEU M 48 21K-Senior M INDEPENDIENTE 10:47 207 3:43:48 59 VERONICA ORTIZ COSME F 21 21K-Senior F ISD TRIRUN 10:51 208 3:43:48 170 EUGENIA MONDEJAR F 4 21K-Veterano B F CLUB XTREM ALMENARA 10:51 209 3:43:48 179 LIDON CORMA CARMONA F 15 21K-Veterano A F CLUB XTREM ALMENARA 10:51 210 3:44:23 181 JOSE IGNACIO MONTES RODRIGUEZ M 99 21K-Veterano A M PATERNA RUNNERS CLUB 10:53 211 3:44:47 231 JUAN-LUIS GARCIA-ROSADO VAQUERO M 100 21K-Veterano A M DESNIVEL+TRAIL 10:54 212 3:47:57 138 CRISTINA CARRASCO PINAZO F 5 21K-Veterano B F INDEPENDIENTE 11:03 213 3:49:46 293 MANUEL SALVADOR HERMOSILLA M 101 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 11:09 214 3:50:11 128 LAURA ANTON ALMERO F 22 21K-Senior F INDEPENDIENTE 11:10 215 3:53:25 84 NARCISO GARCIA M 49 21K-Senior M C.D. CAMP DE MORVEDRE 11:19 216 3:53:31 71 JORGE POBO PLUMED M 50 21K-Senior M TRAIL MORVEDRE 11:20 217 3:53:34 190 JAVIER CALDERON SIMON M 51 21K-Senior M INDEPENDIENTE 11:20 218 3:55:00 113 JOSE A. CARA M 102 21K-Veterano A M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 11:24 219 3:55:00 226 JOSE LUIS PEREZ MORILLA M 52 21K-Senior M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 11:24 220 3:55:54 77 ALVARO ESBRI MONTES M 103 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 11:27 221 3:56:18 136 JUANJOSE LLOPICO PUIG M 53 21K-Senior M INDEPENDIENTE 11:28 222 3:57:19 112 FRANK REINA RODRIGUEZ M 24 21K-Veterano B M C.A. RUNNING CASTELLO 11:31 223 3:59:02 236 JULIAN MARTINEZ HERRAIZ M 25 21K-Veterano B M C.C. TOS PELAT 11:36 224 3:59:15 196 FRANCISCO GOMEZ CATALA M 104 21K-Veterano A M TURBAS 11:36 225 3:59:17 171 FRANCISCO JAVIER GUINOT VICIANO M 26 21K-Veterano B M C.E. BENICASSIM 11:36 226 4:01:50 246 BELEN HERNANDEZ BELTRAN F 16 21K-Veterano A F TORTIGUITAS TRAIL RUNNING 11:44 227 4:03:39 269 PRIMITIVO MARTINEZ SANCHEZ M 105 21K-Veterano A M XOCAINET TRAIL 11:49 228 4:03:40 96 FERNANDO SAYAS GONZALEZ M 106 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 11:49 229 4:03:41 27 ELOY MARTINEZ ARANDA M 107 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 11:49 230 4:05:11 189 MARIO OLIVA SERRANO M 108 21K-Veterano A M TRAIL XOCAINET 11:54 231 4:07:58 250 JAVIER VIRGOS ESPADA M 54 21K-Senior M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING 12:02 232 4:08:04 92 ANTONIO LAGARES BARRERA M 55 21K-Senior M MAIA TEAM 12:02 233 4:08:20 166 DAVID RAMOS PLA M 27 21K-Veterano B M INDEPENDIENTE 12:03 234 4:08:26 81 TONI PRATS SADABA M 109 21K-Veterano A M C.D. NOLIMITS TRI-TRAIL TEAM 12:03 235 4:08:26 106 SONIA DOMINGO APARICI F 17 21K-Veterano A F CLUB DE MUNTANYA ATZENET 12:03 236 4:09:03 104 FERNANDO GARRIGUES MORENO M 110 21K-Veterano A M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 12:05 237 4:12:10 16 RAUL VALENTIN SAEZ M 111 21K-Veterano A M S.M.C.A QUART DE POBLET 12:14 238 4:14:38 117 TONI MARMOL SOSA M 112 21K-Veterano A M AMBT 12:21 239 4:14:39 118 VALENTIN USO ARNAU M 113 21K-Veterano A M AMBT 12:21 240 4:14:44 219 JOSE MARTINEZ ALONSO M 114 21K-Veterano A M ACPL BENAGUASIL 12:21 241 4:14:44 220 FRANCISCO BARREDA M 115 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 12:21 242 4:15:57 139 ALFREDO ROS ESCRIG M 28 21K-Veterano B M AMICS DEL CLOT 12:25 243 4:15:58 140 MINERVA CARCELLER COLLADO F 18 21K-Veterano A F AMICS DEL CLOT 12:25 244 4:16:19 227 MARIA DEL MAR PEREZ PALMES F 19 21K-Veterano A F ATLETISME CORBERA 12:26 245 4:16:50 168 MARIA JOSE GOMEZ PARADIS F 20 21K-Veterano A F CLUB XTREM ALMENARA 12:28 246 4:16:50 169 JUAN CRUCES MAXIMIANO M 29 21K-Veterano B M CLUB XTREM ALMENARA 12:28 247 4:18:06 79 FRANCESC MADRIGAL ESCRIBANO M 116 21K-Veterano A M INDEPENDIENTE 12:31 248 4:19:57 248 JOSE LUIS MARCO DOLZ M 30 21K-Veterano B M CDCM CAMP DE MORVEDRE 12:37 249 4:19:58 249 CARLOS MONTESINOS ZAMORANO M 31 21K-Veterano B M CDCM CAMP DE MORVEDRE 12:37 250 4:20:00 49 MABEL MARANTE ESTELLES F 23 21K-Senior F C.D. NOLIMITS TRI-TRAIL TEAM 12:37 251 4:20:00 809 EVA MARIA CARRETERO MORENO F 21 21K-Veterano A F C.D. NOLIMITS TRI-TRAIL TEAM 12:37 252 4:20:26 303 JOSE PEDRO CERDAN FERNANDEZ M 117 21K-Veterano A M REDOLAT TEAM 12:38 253 4:20:33 304 JOSE VICENTE ESTUPIÑA MARTINEZ M 56 21K-Senior M INDEPENDIENTE 12:38 254 4:26:09 73 PEDRO PRIETO CASANOVA M 32 21K-Veterano B M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 12:55 255 4:28:20 201 RUBEN SANZ LAGUIA M 118 21K-Veterano A M ADVENTURE LAB 13:01 256 4:37:48 807 SERGIO BENET GARCIA M 119 21K-Veterano A M C.A. RUNNING CASTELLO 13:29 257 4:37:48 808 MARIA JIMENEZ HORTELANO F 22 21K-Veterano A F INDEPENDIENTE 13:29 258 4:43:35 135 JORGE MIRO CERVERA M 57 21K-Senior M TORTIGUITAS TRAIL RUNNING CASTELLON 13:45 259 4:43:44 296 MARIA NIEVES HERNANDEZ LACRUZ F 23 21K-Veterano A F MONRASIN TEAM 13:46

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: