Resultats de l’Sprint Trail Senyera

Podi masculí, foto: organització

Resultats:

🥇Jesús QUILES GUAITA () 1:08:18
🥈David GINER SAHUQUILLO (Mandriladora Alpesa) 1:12:11
🥉Daniel GONZALEZ PEREZ (C.T. Alzira) 1:14:14

🥇Paula MARTINEZ MUNUERA (Atl. Turís – JQ Team) 1:27:05
🥈Nati ALCOVER GRAU (C. Multiesport El Castellet) 1:32:06
🥉Marta GARCIA ALFARO (C.T. Triculpelat Alaquàs) 1:34:36

Total: 182
Classificació: mychip.es

Pos. Tiempo Ritmo Dorsal Participante Pos./Cat. Categoria Club
1 01:08:18 4:52 1 QUILES GUAITA, JESUS 1 ABSOLUTO
2 01:12:11 5:09 161 Giner Sahuquillo, David 1 VETERANO MANDRILADORA ALPESA
3 01:14:14 5:18 45 González Pérez , Daniel 2 VETERANO C.T.ALZIRA
4 01:15:12 5:22 167 TORNERO CABALLERO, NOEL 2 ABSOLUTO CLUB ATLETISME RICKY SPORTEAM ALZIRA
5 01:15:40 5:24 193 CASTAÑEDA PANDO, RUBEN 3 ABSOLUTO
6 01:16:52 5:29 13 Perales Vidal, Vicente 3 VETERANO C.E.LA VESPA DE NOVETLÈ
7 01:17:41 5:32 195 Gómez García, Kevin 4 ABSOLUTO
8 01:19:40 5:41 23 beltran garrigues, Josep 5 ABSOLUTO CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
9 01:20:12 5:43 178 González Sangonzalo, Martín 4 VETERANO COLLA EL PAROTET
10 01:21:48 5:50 190 Veintimilla Aparisi, Rubén 5 VETERANO SENDERUTS I SENDERUDES
11 01:21:58 5:51 80 MASCARÓS ALANDES, RUBÉN 6 ABSOLUTO SENDERUTS I SENDERUDES
12 01:22:16 5:51 16 SANTANA TOVAR, JAVIER 7 ABSOLUTO CT TRICULPELAT ALAQUAS
13 01:23:10 5:56 96 Caro Fernández, Francisco 6 VETERANO CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
14 01:23:27 5:57 127 Donet Perales, Josué 7 VETERANO MY FAMILY
15 01:23:28 5:57 124 CUIXERES TORRES, JOSE VICENTE 1 MASTER-M TORTUGA
16 01:25:17 6:04 67 Chornet Giner, Cristian 8 ABSOLUTO TRIATLÓ ALZIRA
17 01:25:46 6:07 158 PERALES ANDANI, JOSE MANUEL 9 ABSOLUTO CLUB MULTIESPORT EL CASTELLET
18 01:26:46 6:11 180 FUSTER MOSCARDO, SERGIO 10 ABSOLUTO
19 01:26:47 6:11 159 DOMENECH HONRUBIA, CARLOS 11 ABSOLUTO
20 01:27:02 6:12 112 Monzo talens, Rafa 12 ABSOLUTO C.E.LA VESPA DE NOVETLÈ
21 01:27:05 6:12 56 MARTÍNEZ MUNUERA, PAULA 1 ABSOLUTA C.A.TURIS- JQTEAM
22 01:27:21 6:14 51 AMOROS REYES, EMILIO 13 ABSOLUTO REDOLAT TEAM
23 01:27:24 6:14 189 de andres, jaume 14 ABSOLUTO GREEN POWER
24 01:27:51 6:15 38 Perez vicent, Piter 2 MASTER-M KM3XATIVA
25 01:27:56 6:16 95 ribelles ortellano, xavi 3 MASTER-M
26 01:28:01 6:17 9 gimenez frances, david 8 VETERANO ELS LLOPS
27 01:29:40 6:23 170 BARTOLOME, VICENTE 9 VETERANO
28 01:30:03 6:25 108 Rebagliato Fabrega , Jordi 4 MASTER-M
29 01:30:10 6:26 163 Beltrán Esplugues, Virgilio 15 ABSOLUTO
30 01:31:05 6:30 172 SEMPERE GARCIA, JOSÉ VICENTE 10 VETERANO CCELGARBI
31 01:31:32 6:31 37 SORIANO YAGO, RUBEN 16 ABSOLUTO KAMIKAZES YECLA
32 01:31:53 6:33 105 PICÓ GASCON, JUAN JOSE 11 VETERANO
33 01:32:00 6:33 43 PÉREZ LLACER, HECTOR 12 VETERANO
34 01:32:06 6:34 61 ALCOVER GRAU , NATI 2 ABSOLUTA CLUB MULTIESPORT EL CASTELLET
35 01:32:18 6:34 114 BUENO ROS, OSCAR 13 VETERANO C.A. TORTUGA ALGEMESI
36 01:32:18 6:34 109 Marti Vanaclocha , Antonio 14 VETERANO TRAIL SERRA VERNISSA
37 01:32:30 6:35 62 VARELA BELLVER, ALEJANDRO 17 ABSOLUTO
38 01:33:10 6:38 7 CLIMENT BIXQUERT , TANO 5 MASTER-M KM3 XATIVA
39 01:33:37 6:40 49 LÓPEZ PANZUELA, JOSÉ ANTONIO 15 VETERANO CT TRICULPELAT ALAQUAS
40 01:34:09 6:42 89 Maranchon , Fran 18 ABSOLUTO
41 01:34:23 6:44 166 frances climent, javi 16 VETERANO PENYA MOHICANS
42 01:34:30 6:42 82 Carbonell Pedrós, César 6 MASTER-M SENDERUTS I SENDERUDES
43 01:34:35 6:44 106 Agustí Portolés, Vicente 17 VETERANO CT TRICULPELAT ALAQUAS
44 01:34:36 6:44 129 garcia Alfaro, Marta 3 ABSOLUTA CT TRICULPELAT ALAQUAS
45 01:34:43 6:45 50 ALARCON MORENO, DAVID 18 VETERANO DESCENSO BTT ALCAUDETE
46 01:34:53 6:46 139 REMOHI, ISABEL 1 VETERANA TRICULPELAT ALAQUAS
47 01:35:06 6:46 66 Vázquez Lambiez, Pablo 19 ABSOLUTO
48 01:35:15 6:47 99 NAVARRO CABRERA, IVAN 20 ABSOLUTO C.A. OLIVEROS
49 01:35:36 6:49 88 Ordiñana Gonzalbez, Josevi 19 VETERANO C A GENOVES
50 01:35:40 6:48 11 Leal cano, Angel 7 MASTER-M COLLA EL PAROTET
51 01:35:48 6:50 60 Muñoz Hinojo, Javier 8 MASTER-M SERRANO CLUB ATLETISMO
52 01:35:58 6:50 144 PAVIA MOYA, PAU 21 ABSOLUTO
53 01:36:15 6:52 162 Vidal palomares, Juan ramon 9 MASTER-M MANDRILADORA ALPESA
54 01:36:28 6:52 36 Fluixa puche, Daniel 22 ABSOLUTO KAMIKAZES YECLA
55 01:36:33 6:53 14 Pena garcia, Jonas 20 VETERANO
56 01:37:00 6:55 91 SIERRA BERNAT, OLGA 2 VETERANA BLUE-MOTORS NEOLITH
57 01:37:01 6:55 54 DESCALS SANCHO, ALVARO 23 ABSOLUTO C.A. GENOVES
58 01:37:13 6:55 71 NEIRA GÓMEZ, JOSÉ MANUEL 24 ABSOLUTO
59 01:37:24 6:57 200 martinez caballero, pedro 21 VETERANO
60 01:38:05 7:00 120 Richart monreal, Edu 22 VETERANO
61 01:38:10 7:00 155 CANO MARTÍNEZ, JESÚS 25 ABSOLUTO PERIKITOS
62 01:38:34 7:01 169 GARCÍA CABALLERO, CELIA 4 ABSOLUTA
63 01:38:36 7:01 100 ESCOMS RODRIGO, ADRIAN 23 VETERANO
64 01:38:36 7:01 8 Pastor, Sergio 24 VETERANO KM3 XATIVA
65 01:38:53 7:03 98 CLIMENT PONS, JOSEP ENRIC 25 VETERANO
66 01:38:57 7:03 70 MIGUEL JIMÉNEZ, LUIS DE 26 ABSOLUTO SENDERUTS I SENDERUDES
67 01:39:40 7:06 154 MARTINEZ ALVAREZ, AUSIÀS 27 ABSOLUTO
68 01:40:21 7:05 179 PONS SANCHO, ANAIS 5 ABSOLUTA
69 01:40:21 7:05 181 Busquier Romero, Beatriz 6 ABSOLUTA
70 01:40:26 7:10 73 Sánchez Sanz, Marta 3 VETERANA
71 01:40:35 7:10 153 Ortiz Hernandez, Luis 26 VETERANO
72 01:40:50 7:11 135 Calatayud Tolsa, Oscar 27 VETERANO C.A.XATIVA
73 01:41:19 7:13 4 CABANES CASTELLÓ, AURORA 4 VETERANA ESCUELA DEL CORREDOR
74 01:41:23 7:13 132 Chumachenko, MIKHAIL 28 VETERANO
75 01:41:32 7:14 103 BALAGUER ALBELDA, JAVIER 28 ABSOLUTO CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
76 01:41:33 7:14 104 Triviño Perez, Gema 7 ABSOLUTA CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
77 01:41:48 7:15 86 sanchez quiros, miguel angel 29 ABSOLUTO
78 01:42:00 7:15 30 Marin Brancion, Pedro Felix 29 VETERANO
80 01:43:01 7:20 48 cabanes castello, luz 1 MASTER-F CT TRICULPELAT ALAQUAS
81 01:43:02 7:21 21 GUTIERREZ GARCIA, Loles 5 VETERANA DIAITERS TEAM ALBERIC
82 01:43:07 7:21 10 Garcia, Ismael Jose 10 MASTER-M
83 01:43:32 7:23 126 Climent Bosca, Joel 30 ABSOLUTO
84 01:43:33 7:22 125 botella, joan 31 ABSOLUTO
85 01:43:33 7:23 83 Garrido Benito, Josep 32 ABSOLUTO LA POLSEGUERA
86 01:44:27 7:27 17 FEMENIA MOMPARLER, VICENT 33 ABSOLUTO SENDERUTS I SENDERUDES
87 01:44:44 7:28 140 López Bono, Roman 34 ABSOLUTO PIERNAS PA QUE OS QUIERO
88 01:45:53 7:32 52 vila perucho, carlos 11 MASTER-M KM3XÂTIVA
89 01:46:04 7:33 42 DESCALS BOLUDA, JUAN VICENTE 30 VETERANO CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
90 01:46:07 7:34 101 GISBERT GARCIA, JAVIER 35 ABSOLUTO
91 01:46:16 7:34 164 TALENS MARTIN, MARI 6 VETERANA
92 01:46:17 7:34 165 TALENS MARTIN, ROBERTO 36 ABSOLUTO CRESPO RUNNERS
93 01:46:58 7:37 53 SANCHO CATALAN, JUANI 7 VETERANA C.A. GENOVES
94 01:46:58 7:38 55 Descals Vidal, Jose 12 MASTER-M C.A. GENOVES
95 01:47:24 7:39 145 Pavia Casanova, Francisco 31 VETERANO PENYA MOHICANS
96 01:47:32 7:40 146 VALERO HERRERO, MARIA 8 VETERANA MATAMONTRAIL
97 01:48:06 7:36 201 RODRIGUEZ IGESIAS, MERCEDES 2 MASTER-F
98 01:48:10 7:42 203 CARRERO, DIANA 9 ABSOLUTA
99 01:48:36 7:44 59 BERMELL ALBERT, IVAN 37 ABSOLUTO PICASSENT CORRE
100 01:48:41 7:44 78 Gimeno Marzal, Josep 32 VETERANO
101 01:48:47 7:45 202 VICENTE MORENO, SANDRA 10 ABSOLUTA
102 01:48:47 7:45 118 escuriet talon, javi 38 ABSOLUTO
103 01:48:48 7:45 119 González Moreno, Jesús 39 ABSOLUTO
104 01:49:09 7:47 15 Lozano Andres , Mari Paz 3 MASTER-F C.A. TORTUGA ALGEMESI
105 01:49:33 7:49 72 Ten Ferri, Susana 11 ABSOLUTA KM3
106 01:49:42 7:49 92 SOLÉ SÁNCHEZ, VICENÇ 13 MASTER-M ADÉU ESPANYA
107 01:50:15 7:51 46 ARCIS PEREZ, JOSÉ 14 MASTER-M CT TRICULPELAT ALAQUAS
108 01:50:40 7:53 40 toledo garulo, javier 15 MASTER-M C.A.ALMUSSAFES
109 01:50:50 7:54 41 ESPAÑA LINARES, ALFONSO 16 MASTER-M CLUB ESPORTIU D’ESPORTS DE MUNT. I ESC. LA PORTE FRESCA
110 01:51:06 7:55 147 Vela allue, Ramón 17 MASTER-M
111 01:51:21 7:55 198 Bonet Esparza, Marta 12 ABSOLUTA
112 01:52:01 7:59 32 MANUEL CERVERA, NURIA 13 ABSOLUTA CM VILAFAMÉS
113 01:52:33 8:02 90 VILYAYEVA, NADIYA 14 ABSOLUTA
114 01:53:25 8:05 143 FUSTER SOLER, GEMMA 15 ABSOLUTA SENDERUTS I SENDERUDES
115 01:53:26 8:05 141 ÁLVAREZ VIDAL, JOAN 40 ABSOLUTO SENDERUTS I SENDERUDES
116 01:53:27 8:05 75 Gimeno Marzal, Jordi 33 VETERANO
117 01:54:26 8:09 176 MENDOZA FERRER, SUSI 9 VETERANA
118 01:54:36 8:10 188 SANCHIS MICO, ADRIANS 41 ABSOLUTO LLOPS
119 01:54:54 8:11 107 GILABERT TERRÓN, PACO 18 MASTER-M
120 01:55:04 8:12 156 Roca Esteve , Josep 42 ABSOLUTO PERIKITOS
121 01:55:09 8:12 142 ALVAREZ REVERT, MELQUIADES 43 ABSOLUTO SENDERUTS I SENDERUDES
122 01:55:16 8:13 175 ÁVALOS ALARCON, GUILLERMO 44 ABSOLUTO
123 01:55:34 8:14 157 Caldes Martorell, Hector 45 ABSOLUTO CLUB MULTIESPORTIU EL CASTELLET
124 01:55:37 8:14 47 Bixquert Lloret, Clara 16 ABSOLUTA
125 01:55:58 8:16 116 TRIGUEROS SORIANO, DESIRÉE 17 ABSOLUTA
126 01:55:59 8:16 117 ANAYA MONZO, ABEL 46 ABSOLUTO
127 01:56:08 8:16 121 GALBIS, JOAN 47 ABSOLUTO
128 01:56:19 8:18 138 ALFARO, NIEVES 10 VETERANA
129 01:56:30 8:17 84 CEDRES BÁEZ, JUAN AGUSTIN 34 VETERANO
130 01:56:42 8:19 77 Camarena, Enric 48 ABSOLUTO ALZIRA
131 01:57:31 8:23 196 BELLVIS FUSTER, RAFA 49 ABSOLUTO
132 01:57:31 8:23 197 Bellvis Felix, Rafa 19 MASTER-M
133 01:57:39 8:23 199 Barrios Reina, Carles 35 VETERANO
134 01:57:42 8:23 24 Sànchez Cardete, Hugo 20 MASTER-M
135 01:59:52 8:33 85 Alfaro Jimenez, Maria Jose 11 VETERANA PICASSENT CORRE
136 02:00:00 8:33 69 ORTIZ, MARÍA 18 ABSOLUTA BIGBIKES CARLET
137 02:00:00 8:33 79 ZANON RUBIO, MARTA 19 ABSOLUTA BIGBIKES CARLET
138 02:00:52 8:38 58 SAVALL, CARLOS 21 MASTER-M
139 02:01:05 8:38 111 MOMPARLER TOMAS, VANESA 12 VETERANA SENYERA
140 02:03:28 8:48 68 BONET GINESTAR, LAURA MARÍA 20 ABSOLUTA ALZIRA
141 02:03:31 8:49 136 Riba Albarracin, Antoni 36 VETERANO RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
142 02:03:57 8:50 137 Penalba miralles, Francesca 13 VETERANA KM3
143 02:03:57 8:50 35 BALLESTER, CARMEN 21 ABSOLUTA KAMIKAZES YECLA
144 02:04:19 8:52 148 SOLER DOMINGO , ISABEL 14 VETERANA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
145 02:05:11 8:56 64 Botella tomas, Mireia 15 VETERANA SENDERUTS I SENDERUDES
146 02:06:21 9:01 192 Espi Vercher, Ana 16 VETERANA SPRINT TRAIL SENYERA
147 02:06:22 9:01 191 RAMOS BORDES, PAUP 22 MASTER-M SPRINT TRAIL SENYERA
148 02:07:58 9:08 93 BARBERA CASAS, NEREA 22 ABSOLUTA SENDERUTS I SENDERUDES
149 02:12:01 9:25 65 Catala fons, Rafael 23 MASTER-M SENDERUTS I SENDERUDES
150 02:13:35 9:32 128 Altabert, Rou 23 ABSOLUTA SENDERUTS I SENDERUDES
151 02:14:30 9:35 168 Garcia nuñez, Ramon 24 MASTER-M
152 02:15:02 9:38 174 MARTÍNEZ CHORDI, CRISTINA 17 VETERANA
153 02:15:14 9:38 173 Cànoves Donat, Juli 37 VETERANO
154 02:15:17 9:39 5 PELLICER TUR, JAVIER 38 VETERANO POCA PRESA CLUB DE CORRER
155 02:15:18 9:39 6 Ferrer martinez, David 39 VETERANO POCA PRESA CLUB DE CORRER
156 02:17:59 9:50 57 Millan, Carlos 40 VETERANO KM3
157 02:18:00 9:50 160 Reyes Sanchez , Alícia 4 MASTER-F KM3
158 02:18:15 9:52 149 HARILLO OLIVER, ENRIQUE 25 MASTER-M RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
159 02:24:02 10:16 20 CELDA ALZAMORA, MARIO 26 MASTER-M RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
160 02:24:03 10:16 110 MOLTO, VANESSA 18 VETERANA SENYERA
161 02:24:04 10:17 81 Herrero Ibañez, Eva Maria 5 MASTER-F SENDERUTS I SENDERUDES
162 02:24:04 10:17 134 Frances Lopez, Asun 19 VETERANA SENDERUTS I SENDERUDES
163 02:24:06 10:17 152 Mascarón martí, Miguel 27 MASTER-M SENDERUTS I SENDERUDES
164 02:31:37 10:49 94 GINER MARTINEZ, VICENT 28 MASTER-M ELS LLOPS
166 02:39:36 11:22 31 Albalat Sanchez, Enma 20 VETERANA LOS MEJORES GUERREROS
167 02:39:37 11:22 102 bataller mico, MIGUEL 29 MASTER-M CLUB TRAIL SERRA VERNISSA
168 02:39:37 11:22 26 GIMENEZ VILA, ALICIA 21 VETERANA LOS MEJORES GUERREROS
169 02:39:38 11:22 3 FERRER LORENTE, MARTINA 22 VETERANA LOS MEJORES GUERREROS
170 02:39:38 11:22 27 climent franco, belen 6 MASTER-F
171 02:39:38 11:23 18 BOSCÀ BOSCÀ, INMA 23 VETERANA LOS MEJORES GUERREROS
172 02:39:40 11:23 28 Ballester Reig, Quique 41 VETERANO LOS MEJORES GUERREROS
173 02:39:40 11:23 33 COLOMER FERRER, RAMON 30 MASTER-M LOS MEJORES GUERREROS
174 02:39:40 11:22 39 LOPEZ SANFELIX, EULOGIO 42 VETERANO LOS MEJORES GUERREROS
175 02:39:40 11:23 25 ALVAREZ MARTINEZ, VICENTE 43 VETERANO LOS MEJORES GUERREROS
176 02:39:40 11:23 29 Casas, Xelo 24 VETERANA LOS MEJORES GUERREROS
177 02:39:42 11:24 2 España París, Rafa 44 VETERANO LOS MEJORES GUERREROS
178 02:39:51 11:23 34 IBAÑEZ CALABUIG, TONI 45 VETERANO LOS MEJORES GUERREROS
179 02:46:22 11:51 123 Alborch, Mjose 25 VETERANA SENDERUTS I SENDERUDES
180 02:46:23 11:51 122 Sanchis Garcia, Juan Rafael 31 MASTER-M SENDERUTS I SENDERUDES
181 02:52:36 12:18 76 Tormo Fito, Arantxa 24 ABSOLUTA SENDERUTS I SENDERUDES
182 02:52:37 12:18 113 GISBERT VERT, NEUS 25 ABSOLUTA

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: