setembre 2012

2.09.2012

Volta de Muntanya a Catí
MAS: 1. Cristòbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell Tuga) 1:41:27; 2. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.Atl. 42ypico) 1:43:42; 3. Santiago GARCIA SORIA (Trail Running Cuenca) 1:45:26
FEM: 1. Ragna DEBATS (C.Exc. Xerta) 2:10:24; 2. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 2:14:43; 3. Cristina VALIENTE PORTA (S.M. S.D. La Llebre) 2:39:28
TOTAL: 220
CLASSIFICACIÓ

16.09.2012

Sotextrem
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (GR33 Tottrail) 53:49; 2. Emili SELLES I SEGUI (Singletrackmania) 57:44; 3. Juan María JIMENEZ LLORENS (CD Runnersworld) 59:29
FEM: 1. Toñi VILCHES NIETO (Massamagrell) 1:21:35; 2. Josefina DIAZ TORRALBA () 1h27:08; 3. Montse JAEN GARCIA (La Pobla de Vallbona) 1:28:30
TOTAL: 356
CLASSIFICACIÓ

Cursa per muntanya d’Espadilla, Volta a la Penya Saganta
MAS: 1. Miguel Angel DUPLAS MATEO (GR33 Tottrail) 1h25:13; 2. Juan NAVARRO (C.Atl. Onda) 1h28:27; 3. Salvador BALLESTER RUIZ (C.M. Desert Amunt) 1h29:36
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL (Mur i Castell Tuga) 1h46:30; 2. Ana ROMAN VICENTE (Politécnica) 1h53:33; 3. Susana ARASIL LOPEZ (Ham Running) 2h05:40
TOTAL: 182
CLASSIFICACIÓ

9.09.2012

Cursa Ibèrica de Figueroles
MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Élite Cementos) 1h13:25; 2. Mustapha MASSAUDI () 1h13:44; 3. Raimundo DEFEZ BELTRAN () 1h16:29
FEM: 1. Silvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell Tuga) 1h32:23; 2. Amelia MARTIN MARTINEZ (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1h32:23; 3. Érica GUMBAU BORT (Mur i Castell Tuga) 1h37:50
TOTAL: 594
CLASSIFICACIO

23.09.2012

Elche Extreme
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (GR33 Tottrail) 29:35; 2. Antonio SOLER LLIDO () 31:07; 3. Jose Manuel RUIZ CASTELLANO () 31:20
FEM: 1. Marina FABREGAT JAEN (Juventud Atlética) 35:11; 2. Cristina JUAN TORRES (C.Atl. Decatlon Kondy) 36:11; 3. Sandra HERVAS MARTIN (Juventud Atlética) 38:35
CLASSIFICACIÓ

Trail Chera
MAS: 1. Fran GOMEZ CARPENA (Trail Albacete) 1:38:03; 2. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (C.Atl. Marathon Crevillent) 1:38:34; 3. Xavier TOMAS ESMEL (J.V. Sports Moixent) 1:45:38
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (C.Atl. Correliana) 2:09:07; 2. Ana ROMAN VICENTE (C.D. UPV) 2:15:50; 3. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Dénia) 2:17:27
TOTAL: 222
CLASSIFICACIÓ

Cursa Entreparets
MAS: 1. Cristóbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell Tuga) 1:47:40; 2. Mario BONAVISTA DOMINGO (Maestrazgo – Caja Rural Teruel) 1:47:50; 3. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.Atl. 42ypico – Vidal Rull) 1:49:18
FEM: Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 2:19:50; 2. Xari ADRIAN CARO (GR33 Tottrail) 2:22:26; 3. Estefanía BARREDA QUEROL (Maestrazgo – Caja Rural Teruel) 2:36:14
TOTAL: 297
CLASSIFICACIÓ

Maratón Javalambre
MAS: 1. Vicente REDONDO ALARCON (C.Atl. Cuenca – Dolomía) 4:20:26; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 4:23:54; 3. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO () 4:25:38
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL (Mur i Castell – Tuga) 5:11:02; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (Mur i Castell – Tuga) 5:25:30; 3. Maria Carmen GUZMAN RUIZ (C.Atl. Marjana de Chiva) 6:36:22
TOTAL: 88
CLASSIFICACIÓ

29.09.2012

Mitja Marató de Muntanya de L’Alcora
MAS: 1. Yousef BENAZZOUZ (Musical) 1:33:03; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ () 1:36:22; 3. David MUNDINA GIL (GR33 Tottrail) 1:41:52
FEM: 1. Mª José ARNAL FAUSTO () 2:24:55; 2. Sonia CASANOVA MORENO () 2:25:18; 3. Pilar GARCIA MARTINEZ () 2:25:28
TOTAL: 275
CLASSIFICACIÓ

30.10.2012

Cursa per Muntanya Carrascar, Parcent

MAS: Ignasi CARDONA TORRES (GR33 Tottrail) 1.11:36; 2. Pablo RAMIREZ MULET (Cametes Pedreguer) 1:12:01; 3. Jesus CABRERA AGUILAR (Montaña Sierra Sur) 1:14:07
FEM: 1. Tua GANDRE (MTB Desnivell) 1:50:44; 2. Encarna CARDONA TORRES (C.Atl. Dianium) 1:54:02; 3. Magda BORJA SERRA (C.Atl. Altea) 1:56:37
TOTAL: 185
CLASSIFICACIÓ

Trail Alpuente
MAS: 1. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:19:00; 2. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld Valencia) 1:20:17; 3. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Ayora) 1:21:32
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (C.Atl. Correliana) 1:37:35; 2. Alicia HERNANDEZ MAESTRE (Anxoitas Team) 1:46:39; 3. Beatriz GONZALVEZ RODRIGUEZ (Anxoitas Team) 1:47:31
TOTAL: 224
CLASSIFICACIÓ

Carrera por Montaña “Sierra del Maigmó-Escobella”
MAS: 1. Ricardo DURA CREMADES () 1:11:24; 2. Abraham PASTOR TOMAS () 1:15:55; 3. Agustín GARCIA RICO () 1:18:14
FEM: 1. Esther SANCHEZ PEREZ () 1:35:42; 2. Kristina MOLNAR () 1:36:05; 3. Ana Isabel AGULLO QUILES () 1:39:22
TOTAL: 201
CLASSIFICACIÓ

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: