Posts tagged ‘Ana Román’

3 Setembre 2014

Teresa Nimes guanya la TDS i protagonitza l’actuació valenciana a les curses de l’Ultra-Trail du Mont-Blanc 2014

10649530_10204166197250558_5277315454187008340_nLa victòria de Teresa Nimes a la TDS (119km / 7250m+) ha sigut l’èxit més destacat dels corredors valencians a les curses de l’Ultra-Trail del Mont-Blanc, la cita obligada per als trailers de tot el món. Una victòria davant corredores com Nerea Martínez o la favorita francesa Maud Gobert, que va liderar bona part de la prova. Tere relata l’experiència al seu blog. És, potser, el millor èxit esportiu de la corredora de La Vila-Joiosa (ara resident a Múrcia).

read more »

Anuncis
4 Juliol 2014

Duplas i Roman vencedors a Alcublas

alcublas

RESULTATS
MAS: 1. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33) 1:43:02; 2. Vicente FERNANDEZ ROIG (Outdoor Natura Moncada) 1:44:13; 3. Julián ALVAREZ NAGER (Never Stop Running) 1:45:17
FEM: 1. Ana ROMAN VICENTE (Never Stop Running) 2:10:59; 2. Yoana GARCIA PEREZ (Never Stop Running) 2:11:51; 3. Carmen DIAZ LOPEZ (Corremon Trail) 2:17:27
CLASSIFICACIO: inforunning.es

9 Setembre 2013

Resultats a Higueruelas

MAS: 1. Jose Luis CASTILLO (C.Atl. Paterna Runners) 1:37:12; 2. Jose GOMEZ INSA (Corresendes Xeresa) 1:37:32; 3. Pedro FAYOS TORRES (Sutrail) 1:40:29
FEM: 1. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Runnersworld) 2:03:51; 2. Esther RODRIGUEZ JABALOYAS (C.Atl. Cárnicas Serrano) 2:10:24; 3. Ana Belén MARTINEZ NUÑEZ (Tres Leguas de Villamalea) 2:14:47
TOTAL: 124
CLASSIFICACIÓ

3 Juliol 2013

Domini del Runnersworld a Alcublas

Juanma Jiménez

Juanma Jiménez

Els corredors Juanma Jiménez i Ana Román, del C.D. Runnersworld Valencia, aconsegueixen la victòria a la primera edició de la cursa de muntanya Desafío 20K que es va celebrar a Alcublas sobre un circuit ràpid i amb algunes errades en la senyalització que van provocar diversos problemas als participants. La prova forma part del Circuito CxM Serranía.

MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld) 1:25:41; 2. Luis Félix MARTINEZ GOMEZ (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:25:47; 3. David APARICIO FUENTES (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:26:10
FEM: 1. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Runnersworld) 1:47:04; 2. Pilar RARO GARNES (C.Atl. Saltamontes) 1:49:19; 3. Laura GARCIA PERDOMO (C.E. Aventura Verd3) 1:57:22
TOTAL: 234
CLASSIFICACIO