Posts tagged ‘Ben Mounsey’

2 Març 2020

Resultats del Camí dels Bandolers 2020

MAS: 1. Ben MOUNSEY (Atl. Bèrnia) 1:45:36; 2. Pol RODRIGUEZ i SALVADOR (Dénia Corre) 1:48:29; 3. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau Trail) 1:51:54
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Dénia Corre) 2:27:04; 2. Antonia VALERO SIGNES (GEG Grup Espeleològic Gata) 2:30:18; 3. Laura SALOM CORTS (C.Exc. Tavernes de la Valldigna) 2:34:13
Total: 171
Classificació: 20200331_Senija_ElCamidelsBandolers_21K

MAS: 1. Marcos CARREÑO JAEN () 1:07:58; 2. David CALERO MUÑOZ (GM Monòver) 1:10:42; 3. Arnau FULLANA MARTINEZ (Atl. Bèrnia) 1:13:21
FEM: 1. Kirsty HALL (Atl. Bèrnia) 1:16:00; 2. Angela GADEA CATALA (Atl. Bèrnia) 1:26:15; 3. Raquel BERTOMEU VIVES (Ginestar Atl. Benissa) 1:30:44
Total: 133
Classificació: 20200331_Senija_ElCamidelsBandolers_13K

Font: mychip.es

17 febrer 2020

Aïda Pérez i Ben Mounsey dominen el Gegant de Pedra d’Ondara

foto_MolinaAntoniFornesSendra

Han sigut els vencedors de la novena edició del trail Gegant de Pedra, disputat diumenge a Ondara.

Resultats:

GDP 21K
MAS: 1. Ben MOUNSEY (Calder Valley Fell Runners) 1:52:37; 2. Ignacio CARDONA TORRES (Atl. Llebeig Xàbia) 1:59:49; 3. Fran DE LA CRUZ JORDA (Entrena Benissa) 2:02:02
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Dénia Corre) 2:34:20; 2. Elisa GARCIA CORCOLES (Dénia Corre) 2:47:41; 3. Antonia VALERO SIGNES (GEG-Grup Espeològic Gata) 2:51:56
Total: 190
Classificació: 20200216_Ondara_11aGegantdePedra_21K

GDP 14K
MAS: 1. Gonsal FERRER SOBRECASES (Atl. Sense Pressa El Verger) 1:17:01; 2. Alvan SALVA ESTRUGO (GEG-Grup Espeleològic Gata) 1:19:12; 3. Paco SAVALL BERENGUER (León Dormido-UNAVE) 1:19:12
FEM: 1. Kirsty HALL (Ribble Valley Harriers) 1:30:30; 2. Rosa LARA FELIU (Atl. Gata) 1:34:49; 3. Angela GADEA CATALA (Atl. Bèrnia) 1:45:25
Total: 192
Classificació: 20200216_Ondara_11aGegantdePedra_14K

Font: mychip

10 febrer 2020

Ben Mounsey i Irene Palomares guanyen el Trail Les Creus

foto_mychip

Trail de les Creus 22K/1250+
MAS: 1. Ben MOUNSEY (Calder Valley Fell Runners) 2:04:13; 2. David GARCIA (Más Allá Entrenamiento) 2:09:37; 3. Carles ARMENGOL ASCO () 2:18:35
FEM: 1. Irene PALOMARES CORDOBA () 2:48:12; 2. Àngela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:53:30; 3. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:58:21
Total: 163
Classificació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_22K

Sprint Trail 12K/610+
MAS: 1. Adrià ARAGO (Senglars Favara) 1:02:32; 2. Manuel TORRES FERNANDEZ (Senglars Favara) 1:02:40; 3. Ramón ALVAREZ BORRAS (Marató Crevillent) 1:03:43
FEM: 1. Kirsty HALL (Ribble Valley Harriers) 1:13:37; 2. Marta SANCHEZ SANZ () 1:23:35; 3. Ana GIMENO TALENS (Atl. La Valldigna) 1:28:24
Total: 165
Classficació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_12K

Font: mychip

Foto: mychip