Posts tagged ‘Kirsty Hall’

17 febrer 2020

Aïda Pérez i Ben Mounsey dominen el Gegant de Pedra d’Ondara

foto_MolinaAntoniFornesSendra

Han sigut els vencedors de la novena edició del trail Gegant de Pedra, disputat diumenge a Ondara.

Resultats:

GDP 21K
MAS: 1. Ben MOUNSEY (Calder Valley Fell Runners) 1:52:37; 2. Ignacio CARDONA TORRES (Atl. Llebeig Xàbia) 1:59:49; 3. Fran DE LA CRUZ JORDA (Entrena Benissa) 2:02:02
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Dénia Corre) 2:34:20; 2. Elisa GARCIA CORCOLES (Dénia Corre) 2:47:41; 3. Antonia VALERO SIGNES (GEG-Grup Espeològic Gata) 2:51:56
Total: 190
Classificació: 20200216_Ondara_11aGegantdePedra_21K

GDP 14K
MAS: 1. Gonsal FERRER SOBRECASES (Atl. Sense Pressa El Verger) 1:17:01; 2. Alvan SALVA ESTRUGO (GEG-Grup Espeleològic Gata) 1:19:12; 3. Paco SAVALL BERENGUER (León Dormido-UNAVE) 1:19:12
FEM: 1. Kirsty HALL (Ribble Valley Harriers) 1:30:30; 2. Rosa LARA FELIU (Atl. Gata) 1:34:49; 3. Angela GADEA CATALA (Atl. Bèrnia) 1:45:25
Total: 192
Classificació: 20200216_Ondara_11aGegantdePedra_14K

Font: mychip

10 febrer 2020

Ben Mounsey i Irene Palomares guanyen el Trail Les Creus

foto_mychip

Trail de les Creus 22K/1250+
MAS: 1. Ben MOUNSEY (Calder Valley Fell Runners) 2:04:13; 2. David GARCIA (Más Allá Entrenamiento) 2:09:37; 3. Carles ARMENGOL ASCO () 2:18:35
FEM: 1. Irene PALOMARES CORDOBA () 2:48:12; 2. Àngela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:53:30; 3. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:58:21
Total: 163
Classificació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_22K

Sprint Trail 12K/610+
MAS: 1. Adrià ARAGO (Senglars Favara) 1:02:32; 2. Manuel TORRES FERNANDEZ (Senglars Favara) 1:02:40; 3. Ramón ALVAREZ BORRAS (Marató Crevillent) 1:03:43
FEM: 1. Kirsty HALL (Ribble Valley Harriers) 1:13:37; 2. Marta SANCHEZ SANZ () 1:23:35; 3. Ana GIMENO TALENS (Atl. La Valldigna) 1:28:24
Total: 165
Classficació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_12K

Font: mychip

Foto: mychip

24 Novembre 2019

Resultats del Pego Trail

correrxmuntanya.jpg

21K
MAS: 1. Pol RODRIGUEZ I SALVADOR () 1:47:22; 2. Ben MOUNSEY () 1:49:17; 3. Ignacio CARDONA TORRES (Atl. Llebeig – Mountain Llebeig) 1:53:50
FEM: 1. Kirsty HALL () 2:20:44; 2. Aïda PEREZ MONCHO () 2:22:15; 3. Laura SALOM CORTS () 2:30:56
Total: 175

14K
MAS: 1. David PEREZ REIG (CE Quatre Gats de Ròtova) 1:09:20; 2. Esteban CERVERA TUR (GM Calp) 1:11:36; 3. Blas ARTESERO GUTIERREZ (Atl. Ondara Trail) 1:14:22
FEM: 1. Rosa LARA FELIU (Atl. Gata) 1:25:45; 2. Ana ALBEROLA PUIGCERVER () 1:34:56; 3. Angela GADEA CATALA (Atl. Bèrnia) 1:35:26
Total: 153

Classificació: mychip