Archive for febrer 10th, 2020

10 febrer 2020

Resultats de la cursa de Novelda

foto_J.Alfaro-Fotografo

9a Carrera de la Mola
MAS: 1. Ionut ZINCA (Fubyshop) 1:22:20; 2. Juan José LOPEZ CARPENA (CEE Trail Club) 1:31:08; 2. Alejandro CEBRIAN MARTINEZ (CEE Trail Club) 1:31:09
FEM: 1. Ana Belén MARTINEZ ATENCIA (Atl. Angel) 1:49:21; 2. Suzie HAMER () 1:56:01; 3. Natalia AMORES GONZALEZ (Triatlón Petrer) 1:57:48
Total: 219
Classificació: 20200209_Novelda_9aCarreradelaMola
Font: mychip

Foto: J. Alfaro – Fotógrafo

Etiquetes:
10 febrer 2020

20 anys de la Marxa a Cabanes

foto_LastRaceStudio

A la vintena edició de la Marxa a Cabanes han guanyat els corredors Mario Bonavista i Maria Obrero.

26K
MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (Mur i Castell tuga) 1:50:45; 2. Albert FERRER CAMAÑES (Maestrazgo-Escuder Textil) 1:59:55; 3. Vicent HERRERA COSCOLLANO (Grupo Entrenamiento David) 2:03:19
FEM: 1. Maria OBRERO (CM Vistabella) 2:22:46; 2. Julia HOFER (Triatlón Castellón) 2:31:47; 3. Suzie RICHARDS (Tortiguitas Trail Running Castellón) 2:35:11
Total: 193
Classificació: 20200208_Cabanes_20aMarxaCabanes_26K
Font: tdpevents

Foto: Last Race Studio

10 febrer 2020

Ben Mounsey i Irene Palomares guanyen el Trail Les Creus

foto_mychip

Trail de les Creus 22K/1250+
MAS: 1. Ben MOUNSEY (Calder Valley Fell Runners) 2:04:13; 2. David GARCIA (Más Allá Entrenamiento) 2:09:37; 3. Carles ARMENGOL ASCO () 2:18:35
FEM: 1. Irene PALOMARES CORDOBA () 2:48:12; 2. Àngela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:53:30; 3. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:58:21
Total: 163
Classificació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_22K

Sprint Trail 12K/610+
MAS: 1. Adrià ARAGO (Senglars Favara) 1:02:32; 2. Manuel TORRES FERNANDEZ (Senglars Favara) 1:02:40; 3. Ramón ALVAREZ BORRAS (Marató Crevillent) 1:03:43
FEM: 1. Kirsty HALL (Ribble Valley Harriers) 1:13:37; 2. Marta SANCHEZ SANZ () 1:23:35; 3. Ana GIMENO TALENS (Atl. La Valldigna) 1:28:24
Total: 165
Classficació: 20200209_TavernesdelaValldigna_5eTrailDeLesCreus_12K

Font: mychip

Foto: mychip