abril 2012

1 abril 2012

14a Pujada a Pipa, La Vall d’Uixó
MAS: 1. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 Tottrail) 1h31:31; 2. Jose Javier RUBIO SAGREDO (GR33 Tottrail) 1h31:36; 3. Javier GIMENEZ MARCO (El Solivo) 1h32:06
FEM: 1. Paqui CHACON LANGA (Mur i Castell – Tuga) 1h57:20; 2. Raquel MARTINEZ (Los Lastres) 2h05:09; 3. Dolores CORTES CARMONA () 2h13:08
TOTAL: 430
CLASSIFICACIÓ

Campionat Absolut de carrera per muntanya de la Comunitat Valenciana, Albocàsser
MAS: 1. Cristóbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 2h29:38; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Mur i Castell – Tuga) 2h33:01; 3. Ramón RECATALA VERA (Mur i Castell – Tuga) 2h34:12; 4. Alfredo GIL GARCIA (Mur i Castell – Tuga) 2h38:08; 5. Emili SELLES SEGUI (SM CAtl Marathon Crevillent) 2h38:57
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 3h16:07; 2. Patricia CABEDO SERRANO (GR33 Tottrail) 3h17:55; 3. Xari ADRIAN CARO (GR33 Tottrail) 3h21:42; 4. Silvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell – Tuga) 3h26:34; 5. Esther GIL BROTONS (GR33 Tottrail) 3h27:37
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO

2a Mitja Marató de Muntanya de Carrícola
MAS: 1. Oscar CARRASCO GUIRALDEZ (Lurbel) 1h37:15; 2. David RUIZ GOMEZ (CD Aper Alcoi) 1h40:42; 3. Raül SOLBES MONZO (CAtl Les Llebres) 1h41:32
FEM: 1. Maria LOPEZ MATA (CXM València) 2h05:59; 2. MªCarmen TAMARIT GALISTEO (El Vici de la Bici) 2h10:20; 3. Olivia PEIRO SABATER (CAtl Safor Cafemax) 2h15:05
TOTAL: 363
CLASSIFICACIO

15 abril 2012

2n Gran Fondo Las Fuentes de Titaguas
MAS: 1. Jose BAIXAULI MARTINEZ(Misjueves) 1h20:18; 2. Eloy MORALES VANACLOIG (CD Barranco Sot de Chera) 1h21:41; 3. Alvaro FORNER MUÑOZ (CD Ropé Chera) 1h22:47
FEM: 1. Alicia HERNANDEZ MAESTRE () 1h38:28; 2. Marta TELLO VAREA (CT A Corre Cuita) 1h44:18; 3. Eva MARTIN GARCIA (Correliana) 1h44:28
TOTAL: 165
CLASSIFICACIO

5a Cursa Serra d’Orpesa
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES(GR33 Tottrail) 1h25:07; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1h25:39; 3. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.Atl. 42ypico)
FEM: 1. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ (Los Lastres) 1h58:37; 2. Marta CAMBRA PORCEL (C.Atl. Carnicas Serrano) 2h04:19; Silvia MARIMON GUAL
TOTAL: 222
CLASSIFICACIO

22 abril 2012

1r Ascens a la Nevera (Fondeguilla) – 2n Campionat Autonòmic de Carrera Vertical FEMECV
MAS: 1. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (SM CAtl Marathon Crevillent) 27:26; 2. Emili SELLES I SEGUI (SM CAtl Marathon Crevillent) 28:36; 3. Carlos PASCUAL SEMPERE (SM CAtl Marathon Crevillent) 28:36; 4. Olegario ALARIO PEIG (Llebres de Simat) 29:26; 5. Santiago ALVARRUIZ BERMEJO (CD Misjueves) 29:30
FEM: 1. Silvia MIRALLES ARNAU (Penya Mur i Castell – Tuga) 36:05; 2. Leticia PALLAS CARRASCOSA (Mur i Castell – Tuga) 38:19; 3. Olatx ALVARIÑO (CD Misjueves) 38:32; 4. Maria LOPEZ GARCIA (CD Misjueves) 40:51; 5. Júlia FONT GOMEZ (Amics Volta al Terme) 44:17
TOTAL: 70
CLASSIFICACIO

2a Maratón de Montaña de Valencia – MAMOVA (Andilla)
MAS: 1. Ramón RECATALA VERA (Mur i Castell – Tuga) 3:49:09; 2. Pau MORENO BADENES (Mur i Castell – Tuga) 3:51:21; 3. Ezequiel CUESTA PRIETO (Mur i Castell – Tuga) 3:57:53
FEM: Ana Belén ORTEGA JIMENEZ (CD Misjueves) 5:05:55; 2. Laura HERRERA PEREZ (CAtl Correliana) 5:26:08; 3. Cristina CASTILLO HERRAIZ () 5:30:10
TOTAL: 428
CLASSIFICACIO

28-9 abril 2012

8a Cursa Manantiales de Cortes
MAS: 1. Gabriel CATALAN CANFRANC (Vents de Muntanya) 1:21:22; 2. Gonzalo REDON MARTINEZ (Rock&Running) 2:21:29; 3. Jose CATALAN PEREZ (La Salle) 2:23:08
FEM: 1. Lola RABADAN BELINCHON (Bardés) 2:50:55; 2. Matilde MARTINEZ PONS () 2:53:06; 3. Ermelinda MONTOLIO PEIDRO () 3:02:40
TOTAL: 43
CLASSIFICACIO

5a Pujada a la Penya El Frare (Muro)
MAS: 1. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (C.A. Marathon Crevillent) 1:10:06; 2. Raúl SOLBES MONZO (C.A. Les Llebres) 1:12:23; 3. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (C.A. Ondara) 1:12:56
FEM: 1. Francisca PEREZ DURA (C.A. Castalla) 1:26:10; 2. Mari Carmen TAMARIT GALISTEO () 1:32:30; 3. Silvia ALOS RODRIGO (C.D. Aper Alcoi) 1:34:46
TOTAL: 263
CLASSIFICACIO

4a Cursa de muntanya de Torreblanca
MAS: 1. Chaoui AMINE () 1:06:56; 2. Raimundo DEFEZ (Meridiano Cero Inrace) 1:10:27; 3. Yousser BEN AZZOUZ () 1:10:45
FEM: 1. Bouchra MARZOURI () 1:17:19; 2. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ (Los Lastres) 1:34:22; 3. Marta Noelia LLUCH ESCUDER (Triatló Basiliscus) 1:37:57
TOTAL: 222
CLASSIFICACIO

2n Gran Premio Ruta de los Molinos (Llucena)
MAS: 1. Manuel CATALAN CABEDO (C.A. Onda) 1:22:05; 2. Juan SANBARTOLOME () 1:23:33; 3. Jordi MASSIP VICENTE (C.M. La Pedrera) 1:24:39
FEM: 1. Teresa GONZALEZ BELENGUER () 1:46:44; 2. Silvia MARIMON GUAL (A.D. Maestrazgo) 1:52:25; 3. Maite CASTAN MARTI (Tri Line Evasion) 1:55:09
TOTAL: 363
CLASSIFICACIO

1a Carrera por montaña Xtrem de Elche
MAS: 1. Jesús CABRERA AGUILAR () 2:18:22; 2. Juan DOMENE GARCIA () 2:20:39; 3. Jose GONZALEZ MARTINEZ (GAME Elche) 2:21:43
FEM: 1. Alicia HERNANDEZ MAESTRE () 2:46:55; 2. Esther SANCHEZ PEREZ (Club Mandarache) 2:52:25; 3. Beatriz GONZALVEZ RODRIGUEZ () 2:53:21
TOTAL: 180
CLASSIFICACIO

1r Marató de Muntanya de Finestrat – MAMUFI
MAS: 1. Juanjo LARROTCHA MARTINEZ (CAR Senda) 4:12:18; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (SM CAtl Marathon Crevillent) 4:20:08; 3. Jose Antonio ROJANO NOVA (Specsaver Montaña Benidorm) 4:24:13
FEM: 1. Teresa NIMES PEREZ (Team Lafuma Iberica) 5:08:15; 2. Vicky ROMERO SANTANJA (CExc Xixona) 6:08:33; 3. Jessica MATAIX CRESPO (CD Aper Alcoi) 6:37:14
TOTAL: 193
CLASSIFICACIO

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: